Viazanie diplomoviek express            viažeme aj v tomto období

Najvýhodnejšie viazanie a tlač záverečných prác v Poprade  doba vyhot:  3 dni -48h -24 h - 3h-1h

  už od 7.50 eur/ks*
možnosť zaslania, poštovné  4 eur alebo gratis
 tlač ČB  0,05-0,07 c/ks, FB 0,15-0,20 eur/ks     0949 385 057    diplomovkypoprad@gmail.com 

Viazanie a tlač diplomoviek Cenová kalkulácia Lacná farebná tlač Lacná čiernobiela tlač Objednávka online Cenník Galéria obalov diplomoviek Otázky a odpovede Kontakt a mapa

Kalkulácia viazania a tlače záverečných prác, objednávka online

 

Tu si môžete vypočítať orientačnú cenu za zviazanie a tlač záverečných prác. Po vyplnení ostatných údajov/mena, emailu.../ je možné zviazanie/tlač práce priamo online objednať.

Tip: ako ušetriť ? Ak si objednáte výrobu obálky vopred, môžete v pokoji pracovať na vašej práci a hotovú prácu zaslať 1 deň pred zviazaním. Prácu vám zviažeme nasledujúci deň po prinesení/zaslaní obsahu alebo expresne v ten istý deň. Obálku vopred je potrebné zaslať aspoň 5 pracovné dni pred samotným zaslaním/prinesením práce.

Objednávka: Prostredníctvom kalkulácie alebo ak je pre vás ľahšie poslať prácu emailom môžete ju poslať priamo na email:

 diplomovkypoprad@gmail.com

   
 

Ponúkame zľavu "AKCIA SPOLUŽIACI"  pri ktorej môžete získať 10 % zľavu na viazanie a hĺbkotlač. Podmienkou uplatenia akcie je aby ste si nechali si obaja zviazať práce. Ostatné ceny nájdete v našom cenníku.